A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Panama - Diskuze

Původní dotaz

Březen 2015 v Panamě

30.12.2014 11:45:14 | kostička1
kostička1
Dobrý den, v březnu 2015 odlétáme na dovolenou do Panamy do hotelu Royal Becameron. Byl někdo v tomto hotelu? Uvítám Vaše rady a postřehy. Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
kostička1 02.10.2015 10:02
Re: Březen 2015 v Panamě  

Není zač. My měli původně taky letět s Lufthansou - nově létá do Panamy tuším od listopadu, ale pak mi volali z cestovky, že jim Lufthansa do února zrušila letové bloky a tak letíme s KLM. A za mě můžu Decameron jen doporučit - nám se hotel, služby a Panama moc líbila, takže letíme v listopadu znovu ;-) A na jaře bylo fajn, že delegát cestovky bydlel přímo v hotelu, byl nesmírně ochotný a vstřícný. Na výlety s námi jezdila Češka žijící v Panamě a to byla také velmi ochotná a milá dáma. A pozor, do zásuvky musíte mít adaptér, je zde jen 110V . Mobily, čtečky a foťáky jsme pak nabíjeli bez problémů.

Neregistrovaný uživatel
01.10.2015 21:27 79.98.158.***

Moc děkuji za odpověď. Zjistila jsem,že v březnu tam poletí Fischer s Lufthansou, přestup ve Frankfurtu,tak uvidíme. My ale musíme až na poslední chvíli. Dd.

kostička1 30.09.2015 21:00

My byli na jaře přes CK Fischer, letěli jsme s KLM - věškeré info o letech ( včetně čísel sedadel v letadle) jsme měli uvedené v cestovní smlouvě již při placení zálohy někdy v září ( letěli jsme v březnu). Let z Prahy do Amsterdamu asi 1h40min., na přestup byly tři hodiny - takže jsme si dali kafe a prohlédli letiště ;-) odlet do Ciudad de Panamá v 11.25 a přílet byl naplánován na 16.35 místního času ( začátkem března posun 6 hodin) takže 11 hodin. Zpátky byl let o něco kratší, přestup v Amsterdamu 4 hodiny. Zpátky jsme odlétali z letiště Tocumen v 19.05, což bylo super, let v noci rychleji uběhne. V hotelu jsme se odhlásili - náramky nám ponechali, šli jsme na oběd, dali si v baru ještě pár koktejlů. Transfer na letiště trvá dvě hodiny. Teď v listopadu poletíme v podstatě stejně, akorát zpátky máme v Amstru na přestup 55 minut :-P
Jestli se přestupuje v Paříži nevím - to zřejmě záleží na termínu. Zeptejte se v cestovce, lety už mají pevně dané.
Jo a let byl naprosto bez problémů, žádné turbulence...

Neregistrovaný uživatel
30.09.2015 17:45 79.98.158.***

Dobrý den chtěla bych do tohoto hotelu v březnu 2016. Jak probíhá let? Přestupuje se v Paříži? Mám z toho obavy. Děkuji za odpověď. Dd.

kostička1 09.04.2015 13:28

Tak jsem zpátky - dovolená naprosto super, hotel dokonce lepší, než jsem čekala... Pokud bude mít někdo otázky, ráda zodpovím.

kostička1 30.12.2014 11:41
Březen 2015 v Panamě  

Dobrý den, v březnu 2015 odlétáme na dovolenou do Panamy do hotelu Royal Becameron. Byl někdo v tomto hotelu? Uvítám Vaše rady a postřehy. Děkuji.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu