A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Panama - Diskuze

Původní dotaz

Panama 2015/2016

11.06.2015 19:46:20 | doranora
doranora
Zdravím! Právě projíždím nabídku cestovek na zimu a zaujala mě Panama (hlavně dle ceny). Nemáte někdo zkušenost?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
kostička1 29.11.2016 22:15
Re: Playa Blanca beach resort  

Playa Blanca Beach resort má bohužel asi nejhorší pláž v oblasti. Řeka se jmenuje Farallón a v období deštů se může znečištění objevit. My byli s březnu v Decameronu a voda byla čistá, přelom listopadu a prosince jsme byli ve vedlejším Riu a voda byla taky bez nečistot. Asi jste fakt měli smůlu na počasí... Písek je tmavý až černý v celé oblasti, to není od lodí, to je dáno původem. Akorát nechápu proč se ta pláž jmenuje Bílá pláž ;-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
28.11.2016 11:26 193.179.208.***
Playa Blanca beach resort  

V sobotu večer jsme přiletěli z Panamy. Počasí nám moc nevyšlo bylo sice teplo ale často pršelo a sluníčka moc nebylo. Končí období dešťů a navíc to bylo způsobeno zřejmě hurikánem. Co se týče ubytování tak to bylo hezké. Každý den úklid.Do lednice doplňovali nealko a pivo a vodu. Ubytovali nás v budově s výhledem na moře a proto jsme měli volný vstup do vedlejšího Town Center kde je ten největší bazén se slanou vodou. I tam byl all incl. bar a lehké občerstvení. Napříč bazénem jezdí lodní TAXI gratis které vás doveze na konec bazénu. Jinak na resortu 5 barů, dva bazény. Výborné jídlo, spoustu ovoce, džusy, pivo, nealko dva druhy polévek nic nechybělo. Přes víkend bylo celkem plno kdy jezdí klienti z vnitrozemí a ze sousední Columbie. Oběd a večeře byly menší fronty ale šlo to rychle. Na výlet jsme jeli na jezero Gatun kde byla projížďka po jezeře a Panamském kanále kde jsme viděli opice. Návštěva zahrady motýlů, žabiček a orchidejí. Pak deštný prales a jízda lanovkou a rozhledna. Druhý výlet bohužel zrušili neboť Colon postihly sesuvy a záplavy. Koupání v moři a pláž však velké mínus. Vlévá se kousek od resortu nějaká řeka a stoka a voda nebyla nejčistší a písek černý zřejmě z lodí. Do supermarketu 99 to bylo asi 4 km.a využili jsme hotelové TAXI jeli jsme 4 a počkal nás až nakoupíme a platili jsme 15 USD. Měna je balboa ale je 1:1 takže stačí USD. Let s Lufthansou byl O.K. Transfer z letiště cca 2 až 2,5 hodiny. 8-)

Neregistrovaný uživatel
24.11.2016 16:12 62.197.208.***
Panama 2015/2016  

letí niekto do Panamy cez Frankfurt hotel Royal Decameron v utorok 29.11. z Prahy?
Kto sa práve vrátil z tejto oblasti ako to tam vyzerá po hurikáne Otto , bolo okolie tohto hotela zasiahnuté nemáte info ?

Neregistrovaný uživatel
19.10.2016 13:31 37.188.236.***
Re: Panama  

chystáme se do Decameronu 31.1.2017 - společnost uvítáme

kostička1 11.09.2016 08:07

frankie - držím plce ať se dovolená vydaří podle představ a vše klapne na jedničku!

• Anonym (1)
frankie 10.09.2016 14:27

kostička: Jsme právě taky moc zvědaví, jaký to bude pocit trávit dovolenou na tak obrovské lodi. Ale když jsme prohlíželi různá videa a pročítali recenze, tak nás to úplně nadchlo... Už máme dokonce na každé zastávce objednané i výlety. Jenom nabídka těch výletů je opravdu tak obrovská, tak aby je člověk vybral, to samo zabere dost času :-\ Jinak nemáme to od Johoho, ale od CK J&M CRUISE, což je pro nás taky premiéra, dovolená od někoho jiného než od velké cestovky. :-)

kostička1 09.09.2016 17:48

frankie: máme to stejné :-D, taky jsem koukala na plavby pod dojmem z Miraflores...Tak já se v lednu ozvu s dotazy. Já stále váhám, nejsem si jistá, zda moje kinetóza bude kamarádit s lodí :-D a trávit plavbu nadopovaná prášky taky nechci. To máte od CK JOHOHO? Na ně jsem taky koukala. Škoda, že nepojedete přes Panamu, viděli byste zdymadla z druhé strany. Držím palce ať vše klapne.
37.188.146 : Já vím s kým letím, je to moje volba a moje věc. A nemám pocit, že by při cestě do Panamy bylo v letadle více místa než při letu na Kubu.

Neregistrovaný uživatel
09.09.2016 16:20 37.188.146.***

To si s Eximem uzijete cestu na Kubu: let v sardinkoletadle Travelservsu:-)

frankie 09.09.2016 15:39

kostička: Myslím že všechno bude v pohodě! ;-)
No a plavby: když jsme se vrátili z Panamy (ještě i pod dojmem ze zdymadel v Gatúnu, kde zrovna proplouvala velká výletní holandská loď) jsem začali uvažovat a prohledávat net s dovolenou na výletní lodi. No a nakonec snad hnedka měsíc po Panamě, jsme zakoupili plavbu po Karibiku: letíme 16. ledna do Miami na Floridu, kde budeme tři noci a pak se nalodíme na loď MSC Divina a deset dní máme po Karibiku s pěti zastávkami: Portoriko - Sv. Tomáš - Sv. Martin - Dominikánská republika - Bahamy a pak zpátky Miami a odlet domů. A super je, že po celou dobu, už od odletu z Prahy, je plavba s českým delegátem. Což je super, protože to bude naše první plavba a každá pomoc se hodí. Přeci jen dovolená na lodi má svá určitá specifika, kde si člověk nechá rád pomoc a poradit. :-))

kostička1 08.09.2016 13:00

frankie: máme na to stejný názor, proto tam ještě jednou poletíme. :-D doufám, že "dožijeme" ve zdraví - jak my, tak Kubánci. Já teď studuji plavby - ty mě lákají....
A doufám, že do Panamy se ještě vydáme - lákala by mě ta karibská strana.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu