A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Panama - Diskuze

Původní dotaz

Panama 2015/2016

11.06.2015 20:46:20 | doranora
doranora
Zdravím! Právě projíždím nabídku cestovek na zimu a zaujala mě Panama (hlavně dle ceny). Nemáte někdo zkušenost?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
frankie 19.10.2015 13:30
Panama 2015/2016  

kostička1: Taky máme doma katalog Fischera a koukal jsem, že tam přidali uvedené výlety :-) . No zatím jsme se ještě nerozhodli, který výlet uskutečníme, ale nejspíš k Panamskému průplavu se podívat pojedeme.
A Vám se už odlet do Panamy rychle přibližuje, že? ;-) Kolikátého listopadu vůbec odlétáte?

kostička1 25.09.2015 09:01
Re: Panama 2015/2016  

Ahojky všem. Včera při doplacení dovolené jsem si vzala v cestovce katalog Exotika 2015/2016. Při jeho prohlížení jsem u Panamy našla dva zájezdy, které cestovka neuvádí na svých internetových stránkách.. Pro jistotu jsem to konzultovala v cestovce a opravdu mají nové výlety v nabídce.
Takže je sem dávám pro inspiraci:

Vlak Panama Express
Cena: dospělí 145 USD, děti 125 USD
Trasa výletu Vás zavede do města Colón, druhé největší bezcelní oblasti na světě. Navštívíme bývalou pevnost el Fuerte de San Lorenzo, která se nachází na břehu řeky Chagres. Prostřednictvím této řeky se dostal pirát Henry Morgan do města Panama " La Vieja ", aby ho vyloupil. Tato pevnost je považována za jedno z nejdůležitějších opevnění koloniální éry.
Navštívíme také zdymadla Gatún, nejimpozantnejší ze všech, kde uvidíme provoz průplavu a průjezd lodí (podřízeno itineráři administrace průplavu). Oběd v místní restauraci a panoramatická prohlídka Colónu. Zpáteční cestu do města Panama absolvujeme prvním mezioceánským vlakem na světě, ve vagoně panamské průplavové železnice Panama Canal Railway. Trase vede kolem Panamského průplavu a okolím jezera Gatún.

Souostroví San Blas
Cena: dospělí 500 USD, děti 425 USD
Ostrovy San Blas se nachází v blízkosti Panamského pobřeží v Karibském moři. Mezi hlavní charakteristiky těchto ostrovů patří exotické pláže s bílým pískem a palmami a řada korálových útesů. V tomto ráji dodnes žije jedna z nejtradičnějších a domorodých indiánských kultur amerického světa: Idiáni Guna. Pobyt na těchto ostrovech Vám umožní poznat jejich život a kulturu a v jejich doprovodu budete mít možnost vypravit se na některou z překrásných pláží.
Výlet s přenocováním zahrnuje:
Transfer hotel - letiště Albrook, přelet na ostrovy San Blas letiště Playon Chico, transfer z letiště do Lodge lodí – pobyt s plnou penzí – dopolední i odpolední program nocleh v Lodge – transfer lodí na letiště - přelet do Panamy – transfer do hotelu
Vzhledem k omezené kapacitě letenek doporučujeme včasnou rezervaci před odletem, pobyt na San Blas je možné i prodloužit na několik nocí.

20.11. odlétá první turnus, třeba nám to někdo potvrdí nebo vyvrátí ;-)
Hezký den

iris1 25.08.2015 14:10

Nikde nikdo??? :-\Taky hledám dovču na konec února a sbírám informace o hezké pláži a moři.

frankie 14.08.2015 16:41
Panama 2015/2016  

Kostička1: No super, díky moc za informace i za obrázky! :-) ;-)

kostička1 13.08.2015 23:06

Aještě letadlo nad pláží...

kostička1 13.08.2015 23:00

Tak se mi povedlo snad nahrát plánek hotelu...

kostička1 10.08.2015 09:30

Ano, nedaleko je letiště Scarlett Martinez International Airport v Río Hato. Je to letiště pro charterové lety, hlavně vnitrostátní. Bylo otevřeno v listopadu 2013 a pokud se nepletu , dříve to bylo vojenské letiště určené k obraně Panamského průplavu. dnes má sloužit hlavně k rozvoji turistického ruchu. Za nás přistávala letadla v pátek - asi tři nebo čtyři, jsou to docela hezké fotky - letadlo nad pláží, ale nějak to neobtěžovalo, tedy aspoň nás.... a pak se létalo ještě v neděli večer. Na víkendy totiž do hotelů míří místní ( ono se to moc nepozná, kdo je Panamec a kdo Kolumbijec :-D) na víkendy. V březnu tam ale moc lidí nebylo, i já měla docela obavy, když jsem viděla na TripAdvisotu fotky bazénů plné bazénů, ale to my nastěstí nazažili.

frankie 06.08.2015 16:47
Panama 2015/2016  

to kostička1: Mám ještě jednu otázku, koukal jsem na google mapy na hotel a vedle hotelu vidím asi nějakou přistávací dráhu, je to možné, že je to nějaké malé letiště? A jestli ano, je často v pernamenci? Jen je škoda, že se Vám nepovedlo nahrát plánek hotelu.... :-\

iris1 06.08.2015 09:56

Díky moc,my jsme se zmlsali na Zanzibaru Indickým oceánem a podle fotek bude moře v Panamě horší.Sama píšeš,že i ve Varaderu bylo lepší a u nás je moře na 1.místě.Nezajímají nás ani tak bary a bazény,jen to moře a pláž.Když se tak dívám na ty fotky,tak se mi to tam až tak nelíbí a lidí u bazénů jak na veřejném koupališti.My jezdíme spíš na odpočinkovou dovolenou do menších hotelů,tak to pro nás asi nebude.Dostala jsem nabídku taky od Fischera,no uvidím.Ještě jednou díky.

kostička1 06.08.2015 09:49

Ještě jsem sem chtěla vložit plánek hotelu - bohužel to nejde, ani k fotografiím ani do soukromé zprávy...

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu