A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Panama - Diskuze

Původní dotaz

Panama 2015/2016

11.06.2015 20:46:20 | doranora
doranora
Zdravím! Právě projíždím nabídku cestovek na zimu a zaujala mě Panama (hlavně dle ceny). Nemáte někdo zkušenost?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
09.04.2018 19:33 109.81.208.***

Byl jsem v hotelu Decameron a vidím, že už bylo skoro vše řečeno, ale mám pro budoucí cestovatele důležitou informaci. Pokud si naplánujete cestu do deštného pralesa poblíž Hotelu Gamboa Rainforest Resort (myslím tím tu cestu lanovkou přes prales) tak lanovka v pondělí nejezdí. Jen aby jste to nenaplánovali jako my na poslední den a to na pondělí, protože byste se museli smířit jen s návštěvou indiánské osady. Stalo se nám to proto, že jsme tuto info neměli a tak doufám, že vám se to nepřihodí =-O

Neregistrovaný uživatel
17.11.2017 12:05 78.45.27.***
Re: Srovnání Decameronu a Ria  

Více pokud chcete o Panama na Fanny1312@seznam.cz byl jsem tam teď od2.11.do13.11.2017 od Eximu

Neregistrovaný uživatel
17.11.2017 12:03 78.45.27.***

Na tyhle věci je latina atd háklivější,ale třeba Venezuela,Dominikána,Meko to přecházeli,ale Kolumbie brblala.

Neregistrovaný uživatel
17.11.2017 12:01 78.45.27.***
Re: Panama  

Je to3dny co jsem se vrátil z Panamy a Royal Decameron ma kousek lepší moře než ten náš Riu Playa Blanca.Více pokud chcete na Fanny1312@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
26.03.2017 16:24 90.177.91.***

Dobrý den,jak je to v Panamě s palováním nahoře bez, je povoleno?

kostička1 26.02.2017 08:57
Re: Playa Blanca beach resort  

Dobrý den, byli jsme v Decameronu a v Riu, vstup do moře v obou hotelech velmi pozvolný. Na jaře v Decameronu byly větší vlny, ale i já - velmi špatný plavec - jsem byla v moři každý den. Na podzim v Riu moře krásně klidné. Že je v moři málo lidí je spíš způsobené tím, že místní ( ať už Panamci nebo z okolních států) kterých je v hotelech většina, neumí plavat, není to u nich zvykem.
V obchůdkách ve vesničce jsme nakupovali, páč byly podstatně levnější než obchody v obou hotelech - tedy hlavně rum :-D

• Milan.Milan
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
25.02.2017 13:47 90.180.175.***

Jen moře u Decameronu je teplé, ale příboj silnější a vzhledem k prudšímu svahu je vstup do moře problematický, takže se koupou jen odvážlivci. Sousední vesnička ca 0,5 km má obchůdky, ale ceny jsou obdobné jako v prodejnách souveniru v resortu.

schnauzer 30.12.2016 17:26

Díky. :-) Budu hledat kontakt přes českou cestovku.

kostička1 30.12.2016 11:09

Dobrý den, k výletům jsme využili nabídku od naší CK. V době kdy jsme tam byli, do Panamy létal jen Fischer. Měli nasmlouvanou místní cestovku a k dispozici byl česky mluvící průvodce - pokud byl dostatečný počet zájemců. Pokud by bylo lidí málo, jelo se španělským průvodcem. Když jsme byli v Panamě podruhé, bylo možné za příplatek ( ale fakt už netuším kolik) zajistit si českého průvodce. A tenkrát byl minimální počet na výlet šest osob. Ale my tam byli vloni, jak je to letos nevím. Výlety mimo cestovku jsme neřešili, páč nabídka byla dostatečná.

schnauzer 28.12.2016 21:03

Zdravím. Vím, že je tu i jiné vlákno, ale nevíte náhodou o průvodci na výlety v češtině nebo slovenštině?
Díky :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu