A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Panama - Diskuze

Původní dotaz

Panama Vaše zkušenosti

| Schnauzer-ak
Schnauzer-ak
Dobrý den, zajímalo by mě pár rad z Vašeho pobytu v Panamě.
Platba dolary a dostupnost bankomatů, a platba kartou v obchodech?
Někde jsem četla, že z některých značek mobilů se nedá volat a nefunguje připojení na WIFI?

Nemáte někdo plánek hotelu ROYAL DECAMERON GOLF, BEACH RESORT & VILLAS **** ?

Na výletech Vaše zkušenosti s delegátem z CK Eximtours, případně kontakt na česky či slovensky mluvícího delegáta.

Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.04.2019 20:06 77.242.86.***
Panama hotel Royal Decameron Golf 

Dobrý den,letí někdo 17.4.2019 z Prahy přes Amsterodam do Panamy do hotelu Royal Decameron Golf?Rádi bychom se přidali.Ozvěte se .Ahoj Iva F.

kostička1 13.01.2019 12:45
Re: Panama Vaše zkušenosti 

Plánek hotelu je v diskuzi Panama 2015/2016, někde ze začátku. Oproti našemu pobytu přibyl tobogán - takže ten na plánku není. WIFI fungovalo na hotelu jak v RIU tak v Decameronu naprosto v pohodě. Naše skupina měla asi čtyři značky mobilů a s voláním a s WIFI nebyl problém.
Bankomat byl u Decameronu, v Riu ne - ale je to už nějaký pátek, co jsme tam byli. Peníze jsme nevybírali a ani nikde neplatili kartou, takže netuším.
Platba dolary? Panama má sice oficiální měnu Balboa, ale jen mince, papírové neexistují. Platili jsme všude dolary, byl problém jako suvenýr získat drobné mince.
Byli jsem s Fischerem, s delegáty CK Exim nemám zkušenosti.

• Schnauzer-ak
Neregistrovaný uživatel
11.01.2019 20:53 84.73.37.***
Re: Panama Vaše zkušenosti 

Ahoj, boli sme v Paname vo februari 2018. Presli sme Panama - Aquadulce - Boquete - Volcan - plaz Las Lajas - Las tablas - Uverita beach - Venao (a tu sme ostali dlhsie, lebo syn chcel velke vlny :D ) - El Valle a naspat do Panamy pozicanym autom. Cast ubytka som rezervovala dopredu, zbytok z miesta.
My sme vsade platili dolarmi v hotovosti, takze bankomaty a karty neviem. Wifi na mobilnom telefone aj tablette nam fungovalo vsade v hosteloch, hoteloch, bytoch.
K tomu hotelu neporadim, ale lepsie je striedat ubytko, ak chces nieco vidiet, lebo Panama je dost velka a na niektorych usekoch ciest (v horach) sa ide pomalsie. Ak si k tomu pridas este 1/2 dnovu turu v horach, tak urcite treba ostat na noc niekde v okoli. A mozno sa ti zapaci na niektorom mieste (ako nam) a budes chciet ostat dlhsie :D
Peknu dovolenku
-dana-

• Schnauzer-ak
  • Anonym (1)
Schnauzer-ak 11.01.2019 16:48
Panama Vaše zkušenosti 

Dobrý den, zajímalo by mě pár rad z Vašeho pobytu v Panamě.
Platba dolary a dostupnost bankomatů, a platba kartou v obchodech?
Někde jsem četla, že z některých značek mobilů se nedá volat a nefunguje připojení na WIFI?

Nemáte někdo plánek hotelu ROYAL DECAMERON GOLF, BEACH RESORT & VILLAS **** ?

Na výletech Vaše zkušenosti s delegátem z CK Eximtours, případně kontakt na česky či slovensky mluvícího delegáta.

Děkuji

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu